Vyhledat v katalogu

Reference


Jiří

Dobrý den pane Strapek,

 

Chtěl jsem Vám poděkovat, za výborné škrabadlo pro naši kočku, i barevně je perfektní. Už nyní jej kocour odmítá opouštět :)

 

Ještě jednou děkuji a omlouvám se za komplikace.

 

Jiří Štěrba

IMG_20160120_140759[1].jpgAlena a Radim

Dobrý den pane Strapku,

mnohokráte Vám ještě jednou děkujeme za přenádherný kočičí strom. Ihned, jak se za Vámi a kolegou zaklaply dveře, Quentin si šel okouknout změnu svého teritoria. Nezapomeneme pohled jak koukal vzhůru jak obrovský má strom a udiveně na něj několik vteřin jen koukal ....Poté se odvážil a pěkně po jednomu schůdku pokračoval nahoru. Když dolezl do domečku, lehl si a zůstal tam ležet. Od té doby ho moc nevídáme na gauči a podobných místech.Strom se stal součástí našeho obývacího pokoje a zároveň Quentinovo kočičího života.
Pro ty, kteří váhají s koupí stromu pro svého čtyřnohého miláčka - NEVÁHEJTE - Váš miláček Vám to zajisté vrátí.
(Zasíláme Vám fotku jak si strom užívá náš Quentin a jeho "dívčí" návštěva Phoebe) :)

Děkujeme za Váš profesionální a pohodový přístup

S Pozdravem

Radim a Alena

Ostrov u Karlových VarůNovikovi

Dobrý den pane Strapku, chtěli bychom Vám poděkovat za přenádherné stromy pro naše bengálské kočky, které jste nám vyrobili velice rychle a kvalitně.Velice profesionální přístup k práci.Těšíme se na další spolupráci a vřele Vás doporučim svým známým. Děkujeme!!!Lukáš V.

Zdravíčko,

 

strom je naprosto parádní a kocouři ho hojně využívají, v přiloze posílám nějaké fotky. 

 

Takže ještě jednou díky a super odvedenou práci.

 

Mějte se pěkně,

 

S pozdravem Lukáš V.

 

 Pozdrav z Písku

Strom je nádherný doplněk v obýváku. A samozřejmě je to oblíbené místo naší kočky. Moc děkujeme a přejeme hodně spokojených kočičích zákazníků. Šálkovi z PískuMarkéta a Jan

Pěkný den, pane Strapek,

i když jsme děkovali už včera, ještě bych Vám a Vašemu kolegovi chtěla touto cestou poděkovat za dovoz a instalaci škrabadla do Olomouce, sotva jste odešli, hned bylo naším chlupáčem odzkoušeno a vesele si na něm hověl i dnes, když jsme odcházeli do práce :-)

Jak už jsem řekla včera, určitě to nebyla poslední objednávka a už teď se těšíme na další spolupráci. Mějte se krásně a ať se Vám daří, jste opravdu skvělí! Pozdrav z Olomouce posílá Markéta a JanAlena

Dobrý den pane Strapku,

 

ráda bych Vám s odstupem času ještě jednou poděkovala za nádherně zpracované, úžasné škrabadlo. 

Ač to ze začátku vypadalo, že jsem si ho koupila pro sebe, postupem času se ledy přece jenom prolomily a Blacky ho konečně zahrnula mezi svá místa útočiště. 

Posílám pár obrázků, ze kterých je patrné, jak opatrné to bylo zkoumání. Šla systematicky patro po patře a nejdříve čichala a zkoumala, aby byla nakonec unesena pohledem na dění pod sebou. 

Přeji Vám hodně elánu do další práce a moře spokojených zákazníků.

 

S pozdravem a přáním hezkého dne

Alena Gajdoštíková

Česká LípaIva M.

 

Dobrý den pane Strapku,

posílám Vám jednu fotečku, abyste viděl jak  jsou kočičky na stromě spokojené. Jsme moc rádi, že jsme na Vás dostali konakt.

Pěkný den

 

Iva MědílkováVávrovi.

Dobrý den pane Strapku. Chceme poděkovat za úžasný kočičí strom, který i po roce intenzivního používání slouží bez známek jakéhokoli opotřebení. Je perfektně zpracovaný a splňuje vše co jsme od něj očekávali. Všechen ostatní nábytek je v bezpečí a kočky se na něm vyřádí k jejich i naší spokojenosti. Pro budoucí zákazníky rádi přidáváme doporučení Vašich služeb. Strapkovi poskytují bezchybné služby od prvního kontaktu, nezávazné poptávky, přes návrh přesně do Vašeho interiéru až po konečnou realizaci na místě určení. Nic není neřešitelný problém. Nelitujte peněz a dopřejte sobě i svým kočkám pohodu. Jako bonus získáte služby, které u nás stále ještě nejsou běžné, ale o to víc potěší.Petr Vacenovský

Naše kočky mě pověřily napsat poděkování za realizaci stromu. Byť jsou to ještě koťata a tak se strom zatím může zdát kapku přerostlý, maiňáci si ho už oblíbili a pokud se zrovna nervou nebo nekrmí, vyšplhají na svůj oblíbený sedák a řídí odtud zeměkouli. Za sebe pak mohu jen poděkovat - poslali jsme fotografii prostorů s rozměry, dostali jsme návrh stromu a po vyjasnění drobností jsme objednali. Strom je krásně zpracovaný, pro kočky funkční a pěkně zapadá a doplňuje interiér pokoje. Jsme velmi rádi, že jsme se rozhodli pro strom od vás a ne pro "průmyslově" vyráběné škrabadlo. Přejeme mnoho dalších realizací a spokojených koček.