Vyhledat v katalogu

Reference


Zuzana

Dobrý den... :-)

 

Musím opravdu moc poděkovat. Škrabadlo je perfektní, naše "holky" jsou spokojené a já nadšená, že nám nelezou po nábytku ... tedy většinou :-)

 

Přikládám foto, jako důkaz naprosté spokojenosti :-))

 

Hezký den a hodně spokojených koček ...

Zuzana Gutwirtová

IMG_20160302_153149.jpgMonika

Dobry vecer pan Strapek
Vdaka Vam mame nadhernu ozdobu v obyvacke a miesto pre naseho kocurika Murka.Strom je nadherny,je stabilny a precizne,profesionalne vyrobeny.Vybrala som si spravne strom aj majstra.
Prajem Vam vela spokojnych zakaznikov
S pozdravom
Monika Petkova
Spacince pri TrnaveJiří

Dobrý den pane Strapek,

 

Chtěl jsem Vám poděkovat, za výborné škrabadlo pro naši kočku, i barevně je perfektní. Už nyní jej kocour odmítá opouštět :)

 

Ještě jednou děkuji a omlouvám se za komplikace.

 

Jiří Štěrba

IMG_20160120_140759[1].jpgAlena a Radim

Dobrý den pane Strapku,

mnohokráte Vám ještě jednou děkujeme za přenádherný kočičí strom. Ihned, jak se za Vámi a kolegou zaklaply dveře, Quentin si šel okouknout změnu svého teritoria. Nezapomeneme pohled jak koukal vzhůru jak obrovský má strom a udiveně na něj několik vteřin jen koukal ....Poté se odvážil a pěkně po jednomu schůdku pokračoval nahoru. Když dolezl do domečku, lehl si a zůstal tam ležet. Od té doby ho moc nevídáme na gauči a podobných místech.Strom se stal součástí našeho obývacího pokoje a zároveň Quentinovo kočičího života.
Pro ty, kteří váhají s koupí stromu pro svého čtyřnohého miláčka - NEVÁHEJTE - Váš miláček Vám to zajisté vrátí.
(Zasíláme Vám fotku jak si strom užívá náš Quentin a jeho "dívčí" návštěva Phoebe) :)

Děkujeme za Váš profesionální a pohodový přístup

S Pozdravem

Radim a Alena

Ostrov u Karlových VarůNovikovi

Dobrý den pane Strapku, chtěli bychom Vám poděkovat za přenádherné stromy pro naše bengálské kočky, které jste nám vyrobili velice rychle a kvalitně.Velice profesionální přístup k práci.Těšíme se na další spolupráci a vřele Vás doporučim svým známým. Děkujeme!!!Lukáš V.

Zdravíčko,

 

strom je naprosto parádní a kocouři ho hojně využívají, v přiloze posílám nějaké fotky. 

 

Takže ještě jednou díky a super odvedenou práci.

 

Mějte se pěkně,

 

S pozdravem Lukáš V.

 

 Pozdrav z Písku

Strom je nádherný doplněk v obýváku. A samozřejmě je to oblíbené místo naší kočky. Moc děkujeme a přejeme hodně spokojených kočičích zákazníků. Šálkovi z PískuMarkéta a Jan

Pěkný den, pane Strapek,

i když jsme děkovali už včera, ještě bych Vám a Vašemu kolegovi chtěla touto cestou poděkovat za dovoz a instalaci škrabadla do Olomouce, sotva jste odešli, hned bylo naším chlupáčem odzkoušeno a vesele si na něm hověl i dnes, když jsme odcházeli do práce :-)

Jak už jsem řekla včera, určitě to nebyla poslední objednávka a už teď se těšíme na další spolupráci. Mějte se krásně a ať se Vám daří, jste opravdu skvělí! Pozdrav z Olomouce posílá Markéta a JanAlena

Dobrý den pane Strapku,

 

ráda bych Vám s odstupem času ještě jednou poděkovala za nádherně zpracované, úžasné škrabadlo. 

Ač to ze začátku vypadalo, že jsem si ho koupila pro sebe, postupem času se ledy přece jenom prolomily a Blacky ho konečně zahrnula mezi svá místa útočiště. 

Posílám pár obrázků, ze kterých je patrné, jak opatrné to bylo zkoumání. Šla systematicky patro po patře a nejdříve čichala a zkoumala, aby byla nakonec unesena pohledem na dění pod sebou. 

Přeji Vám hodně elánu do další práce a moře spokojených zákazníků.

 

S pozdravem a přáním hezkého dne

Alena Gajdoštíková

Česká LípaIva M.

 

Dobrý den pane Strapku,

posílám Vám jednu fotečku, abyste viděl jak  jsou kočičky na stromě spokojené. Jsme moc rádi, že jsme na Vás dostali konakt.

Pěkný den

 

Iva Mědílková