Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Jak objednat a kolik stojí

Jak objednat a kolik stojí, máte vícero možností, vyberte tu, která je pro vás ta nej..

1.  POD KAŽDÝM našim produktem (STROMEM, kočičím nábytkem, voliérou, zasíťováním)  V NAŠÍ GALERII NAJDETE POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ, pokud poptáváte cenu  z galerie, bude vám zaslána OBRATEM !!
 
2. V případě zájmu o ORIGINÁLNÍ KOČIČÍ STROM NA MÍRU,  stačí vyplnit dotazník, který nám poskytne informace ke kalkulaci, s ohledem na vaše přání a požadavky. Nemusíte mít žádné obavy, poptávka je ZDARMA A NEZÁVAZNÁ. Po potvrzení přijetí vám do 48 hodin zašleme cenovou nabídku vašeho KOČIČÍHO STROMU. V případě, že pro vás bude nabídka zajímavá a rozhodnete se pro originální kočičí strom, zašleme vám nákres kmene k odsouhlasení s výběrem potahových látek.
Termín dodání je cca 14 dní. Přesný termín délky výroby sdělíme při objednávce.
 D O T A Z N Í K  - informace k nezávazné a předběžné kalkulaci originálního KOČIČÍHO STROMU, vyrobeného na zakázku.  (dotazník zde).
 
!! Pokud si z dotazníkem nevíte rady, zašlete nám Vaše požadavky jednoduše na mail:  info@kocicistromy.cz, nebo nám zavolejte 775 780 498 , či napište, najdete nás jak na FACEBOOKU, tak i na INSTAGRAMU.  Jsme Vám neustále k dispozici, tak se ničeho nebojte :)
 

**  Jakékoliv dotazy vám také rádi zodpovíme na emailu: info@kocicistromy.cz nebo na telefonu 775 780 498 **