Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Zakázková výroba

Zakázková výroba

Kočičí sen postavíme na míru každé domácnosti

Navrhneme kočičí strom na míru každé domácnosti. Záleží na Vás, jak bude ve finále vypadat. Přizpůsobíme kočičí strom, škrabadlo nebo prolejzačku místnosti a hlavně kočce. Například pokud je více lenošivá, doporučujeme do kočičího stromu instalovat větší množství odpočívacích prvků. Všechny důležité informace nám sdělte do úvodního dotazníku. Napište také výšku místnosti, škrabadla a například počet sedáků. Později spolu doladíme detaily, jako jsou barva sedáků nebo typ dřeva.

Cenová kalkulace zdarma do 48 hodin

Po vyplnění dotazníku Vám zdarma zašleme do dvou dnů nezávaznou cenovou kalkulaci. Po odsouhlasení cenové nabídky obdržíte nákres kočičího stromu a dovybereme spolu potahové látky. Přesný termín dodání konkrétního stromu sdělíme při objednávce. Standardně však doba dodání nepřesahuje 14 dní od objednávky.

Kontaktujte nás kdykoliv, jsme tady pro Vás

Máte nějaké dotazy nebo nevíte, jak dotazník vyplnit? Napište nám e-mail na info@kocicistromy.cz nebo zavolejte na +420 775 780 498. Další fotografie naleznete také na našich facebookových stránkách nebo na instagramu.