Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Naše záruky

Naše záruky

Profesionální přístup, mnohaleté zkušenosti, technologické postupy a individuální řešení výroby každého stromu, vám garantují vaši spokojenost. Vzhled a rozložení stromu si od počátku určujete vy, přesně podle vašeho přání a potřeb (především výběr výšky a tvaru kmene, počtu, tvaru a umístění sedáků, výběr potahového materiálu včetně barvy, případně i speciální přání a požadavky).
 
Každý strom je originálem, je jedinečný, individuálně vyrobený podle vašeho zadání, ručně, z kvalitního dřevěného masívu, s použitím pouze přírodních a zdravotně nezávadných materiálů.
 
Garantujeme vám dopravu a montáž stromu, která je zcela zdarma a to na kterémkoliv místě v České republice a na Slovensku. Nemáte tak žádné starosti s montáží a umístěním stromu. 
 
Doprava je samozřejmostí i u policových sestav, kočičího nábytku a PŘENOSNÝCH ŠKRABADEL, které není potřeba kotvit, vše zasíláme službou TOP TRANS,
jak po ČR, tak i na Slovensko.
Instalace tohoto segmentu lze domluvit pouze po předchozí domluvě.
 
Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis. Na výrobek poskytujeme dvouletou záruku.
 
Originální kočičí strom je jedinečný a dostupný luxus a radost pro vaše kočičí miláčky. Současně také vkusný a kvalitní doplněk vybavení vašeho bytu. Je běžné, že ihned po nainstalování stromu u vás doma, vaše kočička nebo kocourek vyskočí na sedák a přijme toto své nové místo plně za své. Kočičí radost a spokojenost je zaručena. 
 
Michal a Lucie, váš team, který první kočičí strom vyrobil již v roce 2005, je zárukou řešení přímo na míru, dle vašich požadavků a představ. Revoluční, dnes již vžitý název „kočičí strom" pochází právě od nás. Jsme plně profesionálním specializovaným výrobcem pouze pro kočičí stromy a škrabadla. Naše malá rodinná firmička z podhůří Jeseníků je zde pro vás a vaše kočičí miláčky. Vedle zkušeností máme vlastní vývoj, dílnu a především elán plnit kočičí sny. Také úzce spolupracujeme s odborníky v oblasti prodeje potřeb pro chovatele. Jsme plně připraveni uspokojit vaše individuální nároky na řešení právě vašeho stromu. Naše stromy si našly i cestu i do zahraničí. Tisíce spokojených zákazníků jsou pro nás radostí z vykonané práce a tou nejlepší referencí. Proto naše motto zní: "PLNÍME KOČIČÍ SNY"
 
Neváhejte nás kontaktovat emailem info@kocicistromy.cz  nebo telefonicky 775 780 498.