Vyhledat v katalogu

Reference


Homolkovi

Jsme moc spokojeni za vyrobený strom Bucifal,oblíbil si ho náš kocourek Diníček i dcery kocourek Timíček ,s pozdravem Homolkovi z Klášterce nad Ohří

dsc-0070.jpgPetra

Dobrý den,
mám od Vás kočičí strom a je skvělý. Moc Vám za něj děkuji, kocour je moc spokojený. Ke stromu jsem od Vás dostala Pet clean, vyzkoušela jsem ho na psím pelechu a nestačím se divit. Mohla bych si u Vás objednat tři ty zázračné čističe?
Předem děkuji
Petra K.Radka

Dobrý den přeji, strom jsem si pořídila do malého bytu v roce 2010. O jeho precizním provedení svědčí to, že i po rozebrání a znovu sestavení v rámci stěhování je v nezměněné kondici. O testu čtyřmi trhači ani nemluvím. Jsem nadšená, že se Vaší firmě stále daří a přeji jen to dobré a spoustu opěvujících uživatelů :-)
Radka, KvětniceTomáš

Pane Strapek,
Mnohokrát děkujeme za skvěle odvedenou práci.
Jsme nadšeni!!
Vámi vyrobený strom je úžasným designovým doplňkem a zároveň plně funkčním odpočívadlem pro naše mazlíčky.
O Vás ještě uslyšíme!:-)
Děkujeme Vám i Vašemu týmu!
Jste prostě nejlepší!
Přejeme spoustu spokojených zákazníků a těšíme se na další spolupráci .

Tomáš Hamouz, Olšová Vrata u Karlových Varů

 Marek

Dobrý den, pane Strapku,

 

mockrát děkuji za strom. Již na první pohled je vidět, že byl dělán s láskou a pečlivostí. Dílenské zpracování je opravdu špičkové. Naše bengálka měla ze začátku ke stromu respekt, ale nyní se od něj již nehne ani na krok. Nakonec jsem ho musel umístit jinam oproti plánu, jelikož se na chodbu nevešel. Nicméně to vůbec nevadí :-) 

V příloze zasílám fotku.

Ještě jednou moc děkuji a určitě budu šířit kladné reference. 

Mějte se hezky 

Marek Lukšík
Marie

Dobrý den,
Velice děkuji za ochotu při stavbě našeho stromu. Tombi je z něj nadšený stejně jako my. Spí v něm každý den několik hodin a to nemluvím o možnosti při hrách.
Skvělý přístup, děkujeme 

obraz0534.jpgpozdrav z Těšína

Dobrý den , chtěla bych ještě jednou poděkovat za krásné škrabadlo, se kterým je kočka náramně spokojená.

Posílám pár fotek, zvykla si rychle jen první den se ještě bála.

DSC04567.JPGZdena L.

Dobrý den pane Strapek,
ještě jednou Vám velice děkujeme za překrásný škrabací strom pro naší kočinu. To naše ragdolí zlato se nemohlo dočkat až strom vybalíme z fólie a při instalaci po něm lezla a skákala jak splašená vrtule. Po měsíci užívání jí strom nepřestává bavit a užívá si jej co jen může. Úplně nejvíc miluje houpačku. Za nás musím říci, že je to nádherný doplněk obýváku a za kočinu, že jsme jí dopřáli trochu přírody a povyražení do malého paneláckého bytu. Ještě jednou ze srdce děkujeme a přejeme Vám mnoho takto spokojených zákazníků.
Lávičkovi z Chomutova

SAM_0878.JPGJitka

Vážený pane Strapek!Chtěla bych Vám moc poděkovat za dodání Vašeho výrobku pro naše kočičí drahoušky.Zásilka dorazila v pořádku a dnes proběhla instalace.Líbilo se už na zemi,po instalaci máma spí/nahlas/ v domečku a mladík na prohlubni/lavor/ a od té doby ještě neslezli.Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám hodně spokojených zákazníků.Hezký večer Vám přeje Jitka Marková z Českého Krumlova.Pokusím se vyfotit a dát na FC.Moooooooooc děkuji za své kočičí miláčkyLadislav

... naše 4 kočky si ho hned oblíbily a určitě vydrží dlouho, posílám foto v příloze a ještě jednou děkujeme... Kunc

 

mat.JPG