Vyhledat v katalogu

Reference


Klára

Dobrý den,

chtěla bych vám moc poděkovat za úžasný strom, pro naše mazlíky. Kočičky jsou z něho nadšené, řádí na něm a odpočívají :)
Přikládám pár fotek, jak se na něm náš mladší kocourek rozvaluje :)

Hezký den a přeji hodně dalších spokojených zákazníků :)

DSC_0394.JPGZuzana

Dobrý den... :-)

 

Musím opravdu moc poděkovat. Škrabadlo je perfektní, naše "holky" jsou spokojené a já nadšená, že nám nelezou po nábytku ... tedy většinou :-)

 

Přikládám foto, jako důkaz naprosté spokojenosti :-))

 

Hezký den a hodně spokojených koček ...

Zuzana Gutwirtová

IMG_20160302_153149.jpgMonika

Dobry vecer pan Strapek
Vdaka Vam mame nadhernu ozdobu v obyvacke a miesto pre naseho kocurika Murka.Strom je nadherny,je stabilny a precizne,profesionalne vyrobeny.Vybrala som si spravne strom aj majstra.
Prajem Vam vela spokojnych zakaznikov
S pozdravom
Monika Petkova
Spacince pri TrnaveJiří

Dobrý den pane Strapek,

 

Chtěl jsem Vám poděkovat, za výborné škrabadlo pro naši kočku, i barevně je perfektní. Už nyní jej kocour odmítá opouštět :)

 

Ještě jednou děkuji a omlouvám se za komplikace.

 

Jiří Štěrba

IMG_20160120_140759[1].jpgAlena a Radim

Dobrý den pane Strapku,

mnohokráte Vám ještě jednou děkujeme za přenádherný kočičí strom. Ihned, jak se za Vámi a kolegou zaklaply dveře, Quentin si šel okouknout změnu svého teritoria. Nezapomeneme pohled jak koukal vzhůru jak obrovský má strom a udiveně na něj několik vteřin jen koukal ....Poté se odvážil a pěkně po jednomu schůdku pokračoval nahoru. Když dolezl do domečku, lehl si a zůstal tam ležet. Od té doby ho moc nevídáme na gauči a podobných místech.Strom se stal součástí našeho obývacího pokoje a zároveň Quentinovo kočičího života.
Pro ty, kteří váhají s koupí stromu pro svého čtyřnohého miláčka - NEVÁHEJTE - Váš miláček Vám to zajisté vrátí.
(Zasíláme Vám fotku jak si strom užívá náš Quentin a jeho "dívčí" návštěva Phoebe) :)

Děkujeme za Váš profesionální a pohodový přístup

S Pozdravem

Radim a Alena

Ostrov u Karlových VarůNovikovi

Dobrý den pane Strapku, chtěli bychom Vám poděkovat za přenádherné stromy pro naše bengálské kočky, které jste nám vyrobili velice rychle a kvalitně.Velice profesionální přístup k práci.Těšíme se na další spolupráci a vřele Vás doporučim svým známým. Děkujeme!!!Lukáš V.

Zdravíčko,

 

strom je naprosto parádní a kocouři ho hojně využívají, v přiloze posílám nějaké fotky. 

 

Takže ještě jednou díky a super odvedenou práci.

 

Mějte se pěkně,

 

S pozdravem Lukáš V.

 

 Pozdrav z Písku

Strom je nádherný doplněk v obýváku. A samozřejmě je to oblíbené místo naší kočky. Moc děkujeme a přejeme hodně spokojených kočičích zákazníků. Šálkovi z PískuMarkéta a Jan

Pěkný den, pane Strapek,

i když jsme děkovali už včera, ještě bych Vám a Vašemu kolegovi chtěla touto cestou poděkovat za dovoz a instalaci škrabadla do Olomouce, sotva jste odešli, hned bylo naším chlupáčem odzkoušeno a vesele si na něm hověl i dnes, když jsme odcházeli do práce :-)

Jak už jsem řekla včera, určitě to nebyla poslední objednávka a už teď se těšíme na další spolupráci. Mějte se krásně a ať se Vám daří, jste opravdu skvělí! Pozdrav z Olomouce posílá Markéta a JanAlena

Dobrý den pane Strapku,

 

ráda bych Vám s odstupem času ještě jednou poděkovala za nádherně zpracované, úžasné škrabadlo. 

Ač to ze začátku vypadalo, že jsem si ho koupila pro sebe, postupem času se ledy přece jenom prolomily a Blacky ho konečně zahrnula mezi svá místa útočiště. 

Posílám pár obrázků, ze kterých je patrné, jak opatrné to bylo zkoumání. Šla systematicky patro po patře a nejdříve čichala a zkoumala, aby byla nakonec unesena pohledem na dění pod sebou. 

Přeji Vám hodně elánu do další práce a moře spokojených zákazníků.

 

S pozdravem a přáním hezkého dne

Alena Gajdoštíková

Česká Lípa