Vyhledat v katalogu

Reference


Luděk

Mohu doporucit. Jsem pomerne narocny a byl jsem vazne mile prekvapen. Pristup, kvalita a schopnosti mne mile prekvapily. Problem neexistoval. Vse super i pozadavek na ovci kuzi, ktera stejne jako stromy prekvapila mile kvalitou. Mame tezke velke MAINSKE kocky a kocky jsou stastne a my spokojeni. DOPORUCUJI VSEM A DEKUJI

IMG_20180119_152007.jpgRoman

Prosím o zaslání 3 ks PET cleaner.
Čistič jsme obdrželi ke kočičímu stromu a je super i na vše ostatní, hl. textilní, čalouněné,... Nejlepší, co jsme kdy měli! Palec nahoru!

14925427_1334263146608150_5639261845138446737_n.jpgPetr

Mohu jen doporucit. Firma ma uzasny pristup a opravdu se snazi vyjit vstrict. Strom udelali moc hezky, kocourovi se libi a cena je bezvadna. Kdyz to porovnam se seriove vyrobenym skrabadlem do stropu co jsme meli do ted, ktere bylo pomerne osklive a jen o 30% levnejsi tak neni co resit a meli jsme si strom poridit uz davno.Petr Štěpán

img-4970.jpgIlona

Milý pane Strapku,

 úvodem chci poděkovat za své dva drahoušky za STROM!!! Bydlí tam teď pořád a jsme tu jako na savaně, ocasy visí....

Navíc je to neuvěřitelně krásný solitér, který dominuje celému bytu. Díky, díky za něj, krásná práce.

IMG_20170404_083821.jpgMartina

Dobrý den, hlásíme se z Ostravy z páteční instalace (28. 4. 2017) J Kocour Barnabáš si strom i police užívá, ale určitě nejvíc u něj vyhrává boudička na spaní. Ví, že tam na něj nikdo nemůže, tak tam v klidu spí. Hned jak jste odešli, tak vše několikrát prolezl a pak si zalezl do boudičky a asi dvě hodiny spal J Instalace ho asi zmohla :D Pak tedy milostivě slezl na večeři, ale hned poté se opět vrátil do boudičky a šel se ještě dospat J Zatím tedy netuší, že strom funguje také jako škrábadlo, ale myslím, že na to brzy přijde J Také s prolézačkou-tunelem chvíli bojoval, než mu došlo, že ho může prolézt J Moc děkujeme za velký strom, který nezabírá moc místa, ale působí majestátně J

 

IMG_20170428_182819.jpgJaroslava

Dobrý den, posílám pár fotek naší vaší voliery, jak jste chtěl.

Je i se spokojenou kočkou uvnitř, ale ta bohužel ladí s okolím a proto nejde moc vidět.

Měli jste pravdu, že kočka patří na strom. Je to pro ni daleko větší zážitek než klasické škrabadlo, byť do stropu vysoké.

V budoucnu se ozveme na kočičí strom do interiéru.

Přeju hodně spokojených zákazníků a pánům, kteří ji montovali vyřiďte poděkování a pochvalu. Byli bezva.

Šibravovi

IMG_1723.JPGJitka

Před týdnem mi p. Strapek s kolegou dovezl strom "Rozárku". Po instalaci, hned v první čtvrthodině už moji kočičáci zjišťovali, co je to za novinku. A ihned na nich bylo vidět uspokojení nad tím vším pohodlíčkem. Opravdu se nedá absolutně srovnat s lepenkovými škrabadly. Všichni dosud "okupovali" mou postel (ne, že by mi to vadilo - kočkaři jistě chápou), ale teď se stává, že některý zvečera usne v houpačce a spí, aniž by se přesunul ke mně, až do rána.
Proto: mohu firmu jen a jen doporučit nejen svým známým, ale prostřednictvím netu i všem dalším zájemcům, kteří s pořízením kočičího stromu ještě váhají :-)

 

P4192673.JPGŽofinka a Rozárka

Naše kočičky Žofinka a Rozárka moc děkují za krásný kočičí strom, hned si ho oblíbily. Za nás páníčky musím také poděkovat za skvěle odvedenou práci.
Strom se nám moc líbí, je přesně takový jaký jsem si představovala. Domluva s panem Strapkem byla dobrá a rychlá, vše mohu hodnotit jen kladně.
Děkujeme Jana Svatava

20170323-200934.jpgPetr a Lenka

Před několika týdny jsme pořídili našim kočkám kočičí strom. Jeho provedení předčilo naše očekávání a všechny naše tři kočky si ho rychle oblíbily a tráví na něm opravdu hodně času. Chtěli bychom poděkovat panu Strapkovi za perfektní a profesionální přístup jak při objednávce, tak při dodání a montáži. Všechno proběhlo tak, jak bylo domluveno a jsme rádi, že máme kromě úžasného dárku pro kočky také krásný doplněk našeho bytu. Můžeme jen doporučit pro všechny milovníky koček. Petr a Lenka Madarovi, Trutnov.

dscn1942.jpgAnna

Dobrý den vážený pane Strapku,

ačkoli již uplynula relativně dlouhá doba. Přibližně asi 6 měsíců, co jste realizovali výrobu kočičího stromu pro naše dvě "šelmy" do Havlíčkova Brodu. Bohužel jsem se dostala k tomu Vám napsat až teď.

Chtěla jsem Vám ještě jednou mnohokráte poděkovat za krásné bydlení pro kočičáky. Které vzali ihned za své. Váš strom navíc vytvořil originální součást interiéru, kterou obdivují s neskrývaným překvapením a obdivem veškeré návštěvy. Jako přílohu posílám pár původně slíbených fotek.

IMG_2689.JPG