Vyhledat v katalogu

Reference


Anna

Dobrý den vážený pane Strapku,

ačkoli již uplynula relativně dlouhá doba. Přibližně asi 6 měsíců, co jste realizovali výrobu kočičího stromu pro naše dvě "šelmy" do Havlíčkova Brodu. Bohužel jsem se dostala k tomu Vám napsat až teď.

Chtěla jsem Vám ještě jednou mnohokráte poděkovat za krásné bydlení pro kočičáky. Které vzali ihned za své. Váš strom navíc vytvořil originální součást interiéru, kterou obdivují s neskrývaným překvapením a obdivem veškeré návštěvy. Jako přílohu posílám pár původně slíbených fotek.

IMG_2689.JPG

 Renata

Dobrý večer pane Strapek,

strom je nádherný,přesně tak ,jak jsme si ho představovali.Náš kocour čekal netrpělivě až ho vybalíme a hned si ho zamiloval.

Ještě jednou moc děkujeme a přejeme plno dalších spokojených zákazníků.

Renata Havránková

20170322_134705.jpgJana

Dobrý den pane Strapku, moc Vám děkujeme za škrabadlo, jsme moc moc spokojeni! V příloze Vám zasílám výsledné foto, i se spokojenou obyvatelkou, hned si na něj zvykla a často na něm spí a pozoruje okolí. Ještě jednou moc díky, určitě Vás budeme doporučovat.

Mějte se moc pěkně, Jana Cibuľková

IMG_20170218_115904.jpgRadka

Dobrý den,

moc děkujeme za perfektně odvedenou práci, škrábadlo se nám moc líbí a kocourovi taky :-). Viz foto. Rádi vás doporučíme každému, kdo o koupi kočíčího stromu uvažuje.

Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně spokojených klientů.

Zemanová

DSC_0507.JPGLucie

Dobrý den, pane Strapku,

Je to nádhera! Kočky jsou naprosto spokojené a hned zaujaly svoje místa ve výšce. :-) A ten prostor teď působí tak krásně vzdušně. Byla jsem tak nadšená, že jsem u stromů stála a nechtěla odejít. :-) Moc Vám děkujeme a budeme Vás dál doporučovat.

Mějte se krásně a ještě jednou velké díky!

S pozdravem Lucie Prokešová

IMG_20170208_172342.jpgDanule

Dobrý večer, děkuji moc, škrabadlo dnes dorazilo a je opravdu úžasné a luxusní, sem moc spokojená a moc Vám děkuji. Bláhová

DSC_0005.JPGNatálie

Dlouho jsme váhali, zda si strom pořídit. Nakonec jsme se rozhodli a nelitujeme ani na minutu. Kočky ho milují, vypadá naprosto úžasně a plní svůj účel na 100%. Od první konzultace, přes ladění posledních detailů, byl strom 10. den od objednání nainstalovaný. Vše proběhlo rychle a bez problému. Provedení stromu je velice pečlivé a strom samotný předčil naprosto našeho očekávání. Za nás a naše 3 chlupáče doporučujeme všem, kdo chtějí pro svoje mazlíčky kvalitní místo na řádění, které bude přesně podle vašich představ, protože tohle je nejlepší, co jim můžete dopřát :)

img-4643.jpgVladimír

Dobry den, 

chtel bych Vam jeste touto cestou podekovat za skvely strom. Kocouri jsou nadseni. :-)

At se Vam dari a preji hodne spokojenych zakazniku.

V. Nemec

IMG-20170111-WA0002.jpgAndrea

Dobrý den pane Strapku,

 

už dlouho se vám chystám napsat, že naše kočka je z vašeho TRNu nadšená a my vlastně taky, protože ho využívá, blbne na něm a on tím pádem plní účel, který má.

Zvládne ustát i její skoky na něj a odrazy, je vidět, že kočkám a jejich potřebám opravdu rozumíte – viz důkladná základna, tj. převrátit se jí ho zatím nepodařilo Veselý obličej.

 

Děkuji a přeji do nového roku jen to dobré.

 

Andrea Marková

DSC_0005.JPGHelena

Dobrý den pane Strapku,

ráda bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovala za krásný kočičí strom pro naše dva kocoury. Lebron i Carmelo si ho užívají na 100%. Postupně zkoumají, kde se na něm spí a hraje nejlépe, a kam až z něj doskočí (můj stůl ani postel není problém :-).

Níže Vám posílám pár fotek, jak jsem slíbila.

Přeji Vám i celé Vaší rodině všechno dobré do nového roku a hlavně spoustu spokojených kočičích zákazníků.

S pozdravem, Helena Ivančíková

IMG_3764.JPG