Vyhledat v katalogu

Reference


Žofinka a Rozárka

Naše kočičky Žofinka a Rozárka moc děkují za krásný kočičí strom, hned si ho oblíbily. Za nás páníčky musím také poděkovat za skvěle odvedenou práci.
Strom se nám moc líbí, je přesně takový jaký jsem si představovala. Domluva s panem Strapkem byla dobrá a rychlá, vše mohu hodnotit jen kladně.
Děkujeme Jana Svatava

20170323-200934.jpgPetr a Lenka

Před několika týdny jsme pořídili našim kočkám kočičí strom. Jeho provedení předčilo naše očekávání a všechny naše tři kočky si ho rychle oblíbily a tráví na něm opravdu hodně času. Chtěli bychom poděkovat panu Strapkovi za perfektní a profesionální přístup jak při objednávce, tak při dodání a montáži. Všechno proběhlo tak, jak bylo domluveno a jsme rádi, že máme kromě úžasného dárku pro kočky také krásný doplněk našeho bytu. Můžeme jen doporučit pro všechny milovníky koček. Petr a Lenka Madarovi, Trutnov.

dscn1942.jpgAnna

Dobrý den vážený pane Strapku,

ačkoli již uplynula relativně dlouhá doba. Přibližně asi 6 měsíců, co jste realizovali výrobu kočičího stromu pro naše dvě "šelmy" do Havlíčkova Brodu. Bohužel jsem se dostala k tomu Vám napsat až teď.

Chtěla jsem Vám ještě jednou mnohokráte poděkovat za krásné bydlení pro kočičáky. Které vzali ihned za své. Váš strom navíc vytvořil originální součást interiéru, kterou obdivují s neskrývaným překvapením a obdivem veškeré návštěvy. Jako přílohu posílám pár původně slíbených fotek.

IMG_2689.JPG

 Renata

Dobrý večer pane Strapek,

strom je nádherný,přesně tak ,jak jsme si ho představovali.Náš kocour čekal netrpělivě až ho vybalíme a hned si ho zamiloval.

Ještě jednou moc děkujeme a přejeme plno dalších spokojených zákazníků.

Renata Havránková

20170322_134705.jpgJana

Dobrý den pane Strapku, moc Vám děkujeme za škrabadlo, jsme moc moc spokojeni! V příloze Vám zasílám výsledné foto, i se spokojenou obyvatelkou, hned si na něj zvykla a často na něm spí a pozoruje okolí. Ještě jednou moc díky, určitě Vás budeme doporučovat.

Mějte se moc pěkně, Jana Cibuľková

IMG_20170218_115904.jpgRadka

Dobrý den,

moc děkujeme za perfektně odvedenou práci, škrábadlo se nám moc líbí a kocourovi taky :-). Viz foto. Rádi vás doporučíme každému, kdo o koupi kočíčího stromu uvažuje.

Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně spokojených klientů.

Zemanová

DSC_0507.JPGLucie

Dobrý den, pane Strapku,

Je to nádhera! Kočky jsou naprosto spokojené a hned zaujaly svoje místa ve výšce. :-) A ten prostor teď působí tak krásně vzdušně. Byla jsem tak nadšená, že jsem u stromů stála a nechtěla odejít. :-) Moc Vám děkujeme a budeme Vás dál doporučovat.

Mějte se krásně a ještě jednou velké díky!

S pozdravem Lucie Prokešová

IMG_20170208_172342.jpgDanule

Dobrý večer, děkuji moc, škrabadlo dnes dorazilo a je opravdu úžasné a luxusní, sem moc spokojená a moc Vám děkuji. Bláhová

DSC_0005.JPGNatálie

Dlouho jsme váhali, zda si strom pořídit. Nakonec jsme se rozhodli a nelitujeme ani na minutu. Kočky ho milují, vypadá naprosto úžasně a plní svůj účel na 100%. Od první konzultace, přes ladění posledních detailů, byl strom 10. den od objednání nainstalovaný. Vše proběhlo rychle a bez problému. Provedení stromu je velice pečlivé a strom samotný předčil naprosto našeho očekávání. Za nás a naše 3 chlupáče doporučujeme všem, kdo chtějí pro svoje mazlíčky kvalitní místo na řádění, které bude přesně podle vašich představ, protože tohle je nejlepší, co jim můžete dopřát :)

img-4643.jpgVladimír

Dobry den, 

chtel bych Vam jeste touto cestou podekovat za skvely strom. Kocouri jsou nadseni. :-)

At se Vam dari a preji hodne spokojenych zakazniku.

V. Nemec

IMG-20170111-WA0002.jpg