Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Reference

Reference


Jaroslava

Moc děkuji Kočičí stromy.cz za krásný strom a poličky pro dvě kočky. Zatím jen nenápadně zkoumají ????????????????

img20220801194405.jpgAndrea

Moc děkujeme za super krásné škrabadlo. Chip už si zvykl, je opravdu perfektní a je to i krásný kousek nábytku v našem obýváku ???????? Ať se Vám daří do dalších let, děláte radost mazlíčkům i páníčkům ♥️????????????

 Hana

Dobrý den,

Děkuji Vám ze srdce za super odvedenou práci, nikdo nepočítal s tím (ani já), že zasíťování bude hezky vypadat a práce je  provedená na WAUUUUUUU.

Pánové  , jsem velmi  ráda , že jsem Vás oslovila, jen mě mrzí že jsem se s Vámi osobně nesetkala.  

Ale jak jistě víte, kočičáků není nikdy dost a mohu ještě někdy využít Vaší  S U P E R   práci.

 

Krásný pohodový čas, děkuji a snad někdy příště

S úctou

Hana  Roselová

MimoňAneta

Dobry den,

dekuju za krasne skrabadlo!!!

Opravdu doporuceni nelhala jste desne sikovny i ty drobne detaily jsou hezke a mile!!Posilam vam prilohu ze dorazilo v poradku i s moji kralovnou Laurou MCO by Frozen Beauty:) 

Dekuju a tesim se na dalsi spolupraci:)

Hezke svatky

AEkrtova

image_6487327.JPGJana

Dobrý den, děkuji za zhotovení krásného kočičího stromu:-) Strom je nejenom účelný, ale taký designový a kvalitně provedený. Komunikace byla rovněž perfektní.
Rozhodně doporučuji:-)

koželová.jpgOndřej

Dobrý den, 

v úterý 8. února jste u nás byl v Praze odpoledne instalovat kočičí strom. Mockrát Vám děkujeme, strom vypadá úžasně. 

V příloze zasíláme fotky se stromem a kočkami, o které jste žádal. 

Mějte se krásně a ať se vám daří. 

Zdraví

Ondřej a Kateřina Šímovi

IMG_20220212_101057.jpg

 

 Šárka

Krásný den, posílá fotku seznamovačky Rozárky se stromem. Zatím je to takové nedůvěřivé očichávání, protože byla zvyklá na menší škrábalo, ale věřím, že za pár dní ho bude milovat. Já osobně jsem nadšená z toho jak krásná, precizní a poctivá práce to je. Je to kus lesa doma. Nádherný solitér, který za ty peníze rozhodně stojí. A to nemluvím o ochotě paní Lucie a pana Michala. Se vším ochotně poradili a doba dodání byla blesková. Kočíčí stromy mohu s čistým svědomím všem doporučit.Zuzana

Vážení, moc děkuji za výrobu stromu pro mého miláčka. Ten se teda nejdříve tak velkého kousku bál, ale třetí den začal s průzkumem. Nyní je to jeho oblíbená rozhledna. Navíc je krásný a velmi precizně zpracovaný. Je to kus nábytku, na který se ráda dívám :-) Vybrala jsem si Vás na základě zveřejněných referencí a udělala jsem dobře. Přeji i nadále mnoho spokojených zákazníků!

ignac-strom-2.jpgAlena

Dobrý deň. Tak už sú na svojom mieste. Sú prekrásne. Veľmi Vám za ne ďakujeme. Úžasné čosi. Obrovský kompliment vašej práci.

A.D.

IMG_20211008_133706.jpgMichaela

Děkuji moc za strom i milý přístup. Mým klukům se strom moc líbí a mně taky, protože mám teď doma 'kousek přírody' :) A kluci můžou řádit do syta :)

20210811112401-img-0.jpg