Vyhledat v katalogu

Reference


krásné fotečky Kočičího stromu :) děkujeme !!Kočičááák

Moc vám touto cestou chceme poděkovat za úžasný KOČIČÁK, který jste nám dovezli tak daleko, až do Mariánských lázní, ale i s full servisem, který v dnešní době tak postrádáme. Moc vám fandíme a jakmile bude dodělaná terasa, necháme si od vás postavit voliéru s Kočičími stromy, jak jsme se bavili......ať se vám daří a přejeme mnoho spokojených páníčků a kočiček :) Jste dobřííííííKočičí strom

Dobry den,se zpozdenim,ale prece jen ,posilam nas skoro 5let stary,porad krasny kocici strom s Amalkou a Rozinkou. Jeste jednou moc dekujeme za kvalitni krasnou praci.ffDobry den,se zpozdenim,ale prece jen ,posilam nas skoro 5let stary,porad krasny kocici strom s Amalkou a Rozinkou. Jeste jednou moc dekujeme za kvalitni krasnou praci.Koťata od Alenypozdrav z Bruntálu

Mňau,naše podnájemnice nám pořídila nový kočičí strom,no tak jí teda nájemní smlouvu ještě rodloužíme !

S pozdrvame pan domící Maťo,Micinka a Muriška a jedna spokojená podnájemnice !

Hezké dny celé Vaší rodině přeje Štefanová.

 

 Lena

Děkuji,že mě Vás kamarádka doporučila.Poprvé v životě mám doma to co mým kočkám scházelo,hlavně kvalitou se Vaše stromy nedají s ničím jiným na trhu srovnat.

Hodně štěstí a úspěchů ve Vašem podníkání.

 

Lena ( Hradec Králové )

 Pokorná Lenka

Mohu Vás jen doporučit,děkuji za příjemnou a profi instalci toho našeho krasavce,MIkeš z něj ještě neslezl :)

Hodně štěstí ve Vašem podnikání.Lenka a MikešMichal K.

Strom je perfektní,né jak ty šunty z obchodu,ještě jednou díky.Bony a LudvaAlena M.

Ještě jednou děkuji za báječné škrabadlo. Je nejen parádní kousek pro moje kocoury, ale také pěkný doplněk obýváku. Momentálně u nás neustále na něm probíhá boj o pozice https://www.youtube.com/watch?v=wEGrEGs6WiUVlaďka C.D.

Moc děkujem za krásný kočičí strom,naše kočky jsou z něho úplně paf a moc si tam lebedí.Je to super dekorace do obýváku,jsme z něj všichni moc nadšeni a syn se mě ptal,jestli se vyrábí i stromy pro děti :)