Vyhledat v katalogu

Petr VacenovskýNaše kočky mě pověřily napsat poděkování za realizaci stromu. Byť jsou to ještě koťata a tak se strom zatím může zdát kapku přerostlý, maiňáci si ho už oblíbili a pokud se zrovna nervou nebo nekrmí, vyšplhají na svůj oblíbený sedák a řídí odtud zeměkouli. Za sebe pak mohu jen poděkovat - poslali jsme fotografii prostorů s rozměry, dostali jsme návrh stromu a po vyjasnění drobností jsme objednali. Strom je krásně zpracovaný, pro kočky funkční a pěkně zapadá a doplňuje interiér pokoje. Jsme velmi rádi, že jsme se rozhodli pro strom od vás a ne pro "průmyslově" vyráběné škrabadlo. Přejeme mnoho dalších realizací a spokojených koček.


Komentáře


 • 2. 6. 2015 23:10
  Nikola
  Dotaz

  Dobry den, muzu se zeptat kolik takovy strom stal? Dekuji


 • 9. 6. 2015 23:18
  Pvac
  Odpověď

  Náš strom vyšel na 18 tisíc a rozhodně to je cena odpovídající provedení, zpracování a užitným vlastnostem - kočky strom milují, nic lepšího jsme pro ně nemohli udělat. Máme vysoký strop, strom má na výšku 2,5m.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů